Mūsų svetainė naudoja slapukus svetainės funkcijoms, svetainės veikimui, analizei, personalizuotam turiniui ir reklamai. Paspaudę "SUTINKU SU VISAIS SLAPUKAIS", jūs sutinkate su open24.lt slapukų naudojimu ir informacijos dalijimusi su mūsų partneriais. Daugiau apie slapukų naudojimą ir mūsų partnerius galite sužinoti bei taip pat pakeisti savo sutikimą per slapukų naudojimo politika.
REIMA - patvarūs drabužiai yra raktas į tvarumą
REIMA svarbiausias tikslas - parinkti tokias medžiagas, kurios užtikrintų tvariausią gamybos procesą. Kruopštus atrinkimas padeda sumažinti atliekų kiekį ir drabužių poveikį aplinkai.
Patvarumas
Vaikų drabužiuose patvarumas yra raktas į tvarumą. O kaip sužinoti, ar audinys tvirtas? REIMA naudoja vadinamąjį „Martindale“ testą, kurio metu, mechaniškai trindami kiekvieną savo audinį švitriniu popieriumi, REIMA technologai užtikrina, jog drabužiai tinkami sąlyčiui su grubiais paviršiais. Minimalus „Martindale“ reikalavimas visoms striukėms yra 15 000 patrinimų švitriniu popieriumi, o visoms kelnėms ir kombinezonams - 30 000 patrinimų. Taigi, teoriškai, jūsų vaikai gali slysti purvu ant grubaus paviršiaus mažiausiai 30 000 kartų, kol audinys galiausiai susidevės ar bus pažeistas. Daugumos produktų „Martindale“ rezultatus galima rasti jų puslapiuose.
Įsitikindami, kad audiniai yra tinkami savo paskirčiai, tai yra, užtikrindami, jog vaikai mėgautųsi buvimu lauke ir aktyviu gyvenimu, REIMA siekia sumažinti atliekų kiekį, atsirandantį perkant vis naujus drabužius dėl to, jog senieji greitai susidėvi.
Kelias link ekologiškesnių medžiagų
Tekstilės pramonėje vyksta didžiulės permainos, o pagrindinė misija - draugiškumas aplinkai. Kadangi tai yra ir REIMA įmonės tikslas, ji aktyviai ieško naujų būdų kaip padidinti tvarių medžiagų, tokių kaip perdirbtas poliesteris, organiška medvilnė, „Tencel“, etiškos pūkinės medžiagos ir vilna, ir kitų medžiagų dalį gamyboje. REIMA 2021 m. pavasario/vasaros kolekcijoje net 50% modelių yra pagaminti iš tvarių medžiagų. Iki 2023 m. 100% sintetinės vatos ir 50% viso REIMA gamyboje naudojamo poliesterio bus perdirbta, o 50% audinių - patvirtinta „bluesign®“. Jau 2021 m. 100% naudojamos medvilnės bus sertifikuota ekologiška. Be to, REIMA siūlo ir kitas ekologiškas medžiagas, tokias kaip medienos medžiagos, pavyzdžiui, „Tencel“ ar bambuko viskozę. Visų REIMA drabužių kelionę bus galima atsekti, todėl žinosite, iš kur atsirado jūsų striukė ar kitas drabužis.
Gyvūnų teisės
Visi mylime gyvūnus, todėl natūralu, jog norėtume juos apsaugoti nuo žalos. REIMA niekada nenaudoja tikro kailio. Pūkai, kurie naudojami gamyboje, yra patvirtinti „Responsible Down Standard“ (RDS) ir vilna - „Responsible Wool Standard“ (RWS) sertifikatais, siekiant užtikrinti, kad su vandens paukščiais ir avimis būtų elgiamasi humaniškai. RDS taip pat užtikrina, kad visi pūkai yra maisto gamybos šalutinis produktas, todėl jų naudojimas gamyboje nesukelia jokio papildomo poveikio aplinkai. Savo drabužiuose REIMA nenaudoja odos.
|
REIMA Coffee Bean REIMA savo gamyboje naudoja naują anglies, kavos dalelių ir poliesterio mišinį, kuris drabužiui suteikia daugiau funkcionalumo: anglis pluošte užtikrina geresnį šilumos išsaugojimą ir antistatines savybes. Kai malta kava yra apdorojama su anglimi aukštoje temperatūroje, anglis sudaro medaus korio struktūras. REIMA atliktuose tyrimuose, sumaišius kavos daleles su poliesteriu, smarkiai padidėjo medžiagos šilumos išlaikymo lygis. Tai reiškia, kad jūsų vaiką striukė sušildys panašiai, kaip kapučinas šaltą rytą :)
|
|
REIMA Mono-material Mono-material (angl. vienos medžiagos) lauko drabužiai – sukurti taip, jog būtų perdirbami, o vėliau perduodami iš rankų į rankas. Pagrindinis perdirbimo principas yra sumažinti įvairių medžiagų kiekį, reikalingą pagaminti produktui. Drabužių gamyboje yra įprasta maišyti pluoštus, kad tekstilei būtų suteikta funkcinė ar estetinė savybė, todėl gana sunku rasti būdų, kaip atskirti pluoštų mišinius, tinkamus perdirbimui. Dėl šios priežasties REIMA pradėjo kurti mono-medžiagas – medžiagas, sudarytas tik iš vieno pluošto, o ne jų mišinio. REIMA pagrindinis tikslas – kad visi drabužiai būtų visiškai perdirbami, įskaitant funkcinius lauko drabužius. Po ketverių metų tyrinėjimų, REIMA džiaugiasi 2020 m. pavasarį pristatę savo pirmąją mono-medžiaginę striukę „Voyager“, o vėliau tais pačiais metais – pirmąją mono-medžiaginę žieminę striukę „Kulkija“. REIMA tikslas paprastas: apsaugoti savo vaikus ir jų ateitį. Štai kodėl iki 2023 m. jau 20% REIMA drabužių bus mono-medžiaginiai, o 50% viso poliesterio bus perdirbtos kilmės. REIMA tiki, kad mono-medžiaginiai drabužiai ir jų perdirbimas taps nauja norma. Pasaulis, kuriame vaikai skatinami dalytis savo drabužiais ir tada sekti jų gyvavimo kelią, yra naudingas mums visiems. Šis įprotis paskatintų dalintis ir perdirbti, jog kuo mažiau drabužių patektų į sąvartynus. Tai taip pat padėtų vaikams daugiau sužinoti apie tvarumą ir kuo jis naudingas mūsų nuostabiam pasauliui.
|